Дитячі шапки в'язані Arctic: особливості вибору та догляду   

У весняно-осінній період шапка є вкрай необхідною для Вашої дитини. У цей період температурні показники суттєво коливаються, тому потрібно мати кілька шапок, які будуть ідеальні для будь-якої погоди – як теплішої, так і прохолодної. Шапка повинна зігрівати без так званого «парникового ефекту», тому вкрай важливо, щоб матеріали були натуральними.

Також, для того щоб шапка була максимально комфортною, необхідно вибрати правильний розмір. Якщо шапка буде затісною, то значно сповільниться кровообіг у мозку, що дуже небезпечно. Завелика ж шапка буде постійно заважати рухливим дітлахам та створювати дискомфорт.

Шапки, придбані в компанії Arctic, можна прати в домашніх умовах, не потрібно витрачати кошти на хімчистку. Найкраще прати їх у злегка теплій воді, температура якої становить 30 градусів. Полоскання теж потрібно виконувати за такої ж температури, позаяк у разі перепаду температур вовна може «сідати».

Шапки із песця з «балабонами» можна прати з порошком для вовни або зі звичайним шампунем. Після цього необхідно промокнути їх рушником. Далі можна висушити феном, але тільки не гарячим потоком повітря. Також можна просушити, одягнувши шапку на банку, для того щоб помпон мав гарну форму та не залежався. У разі, якщо «балабон» висох та має неправильну форму, його можна обдати парою, і він знову матиме красивий вигляд.

У каталозі нашої компанії представлені шапки найрізноманітніших моделей та кольорів – білого, синього, сірого, рожевого та ін. Шапки мають красивий яскравий дизайн, бо ми знаємо, як такі головні убори полюбляють діти. Воно точно будуть із задоволенням їх носити, а не щоразу влаштовуватимуть істерику. Радимо також купувати шапки, які тягнуться; це по суті універсальний варіант, що не змусить Вас бідкатися, що Ви придбали не той розмір.

Дитячі шапки в'язані Arctic мають відмінну якість, оскільки для пошиття використані тільки найкращі матеріали. Виробництво здійснюється відповідно до встановлених стандартів якості та за допомогою сучасного устаткування. Виконуємо тільки оптові замовлення, мінімальна сума яких 1000 гривень. Якщо було виявлено брак, обов’язково здійснимо заміну або повернемо Вам кошти. У разі виникнення труднощів з вибором неодмінно проконсультуємо Вас та допоможемо зробити правильний вибір. Позитивні відгуки численних клієнтів свідчать про відмінну якість шапок. Будемо раді нашій співпраці!