Таблиця розмірів дитячих шапок допоможе зробити правильний вибір!

Весняна та осіння погода здебільшого є надзвичайно мінливою, тому кожна мама намагається забезпечити свою дитину найкращим одягом. Сучасний ринок пропонує величезний асортимент якісних дитячих шапок, тому вибрати найкращий варіант досить складно.

Найважливіше, щоб дитині було максимально комфортно та тепло. Шапка має забезпечувати хорошу терморегуляцію, адже нерідко тепла погода швидко змінюється на прохолодну. Вкрай важливо, щоб дитина не змерзла, бо в результаті можна легко захворіти, тому в зимовий період батьки часто купують шапки з утеплювачем.

У теплішу погоду необхідно, щоб дитина не перегрівалася, оскільки це теж негативно вплине на її здоров’я. Для цього потрібно, щоб шапка була виготовлена із якісних матеріалів. Якісний матеріал ніколи не викличе алергії та не втратить форму навіть після кількох прань.

Також необхідно, щоб шапка була відповідного розміру, оскільки від цього залежить те, чи буде Ваша дитина почуватися комфортно. Зручність носіння головного убору залежить і від його форми. Як відомо, діти є надзвичайно рухливими, тому шапка має ідеально «сидіти». Не варто забувати також про фасон: його слід вибирати залежно від віку та статі дитини.

Таблиця розмірів дитячих шапок дозволить легко визначитися із необхідним розміром, оскільки вибрати шапку в інтернет-магазині без примірювання доволі складно. Тому потрібно правильно визначити необхідний розмір, який вимірюється горизонтально по найбільш виступаючій ділянці потилиці та над бровами (у сантиментрах).

Насамкінець хочемо дати Вам кілька корисних порад щодо вибору шапок. Шапки, які відмінно тягнуться, є практично універсальним варіантом: в такому разі Вам не доведеться переживати, що Ви придбали не той розмір. Звертайте увагу на те, щоб у шапці були відсутні грубі внутрішні шви, позаяк вони можуть натерти ніжну шкіру дитину. Рекомендуємо мати кілька шапок з різною щільністю для різних погодних умов.

Компанія Arctic спеціалізується на виробництві якісних в’язаних шапок. Працюємо на сучасному японському устаткуванні. Мінімальна сума замовлення становить 1000 гривень, ми виконуємо тільки оптові замовлення. У разі виявлення браку неодмінно здійснюємо заміну або повертаємо кошти. Кожна партія готових виробів ретельно перевіряється на якість. Доставку здійснюємо по всій території України. Чекаємо на Ваші замовлення!